Wyślij wiadomość
Dom

Sunny Grass Co.,Ltd Kontrola jakości

Orzecznictwo
Chiny Sunny Grass Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Sunny Grass Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Są bardzo responsywni przez e-mail i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. A sztuczna trawa wygląda całkiem ładnie i prawdziwie. Zaraz skontaktuję się z moimi kupującymi!

—— Klient z USA

To mój czwarty raz na zamówienie w Sunny Grass. Wszyscy moi klienci są zadowoleni. I czuję się tak szczęśliwy, że znalazłem tego idealnego dostawcę. Muszę powiedzieć, że ich czas reakcji był niesamowity, a dostawa była na czasie!

—— Klient z Canany

Dzięki Henry'emu z Sunny Grass dostałem dla moich klientów trawę w odpowiednim kolorze w świetnej cenie. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiązał każdą wątpliwość. Na pewno skontaktuję się z nim w sprawie kolejnego dużego zamówienia!

—— Klient z ZEA

Od 2016 roku współpracujemy z firmą Sunny Grass, która jest naszym najlepszym partnerem. Są profesjonalistami w trawie i usługach, co bardzo pomaga nam w naszej działalności. Jeśli ktoś z was chce kupić trawę po fabrycznych cenach bezpośrednich, to najlepsze, co możemy wam polecić.

—— Klient z Meksyku

Im Online Czat teraz
QC profilu

Od produkcji przędzy, darniowania trawy, powlekania do gotowej sztucznej trawy.Na każdym kroku mamy profesjonalną kontrolę jakości, aby dokładnie sprawdzić jakość. Tylko po to, aby zapewnić naszym klientom produkt najwyższej jakości i być godnym zaufania dostawcą sztucznej trawy.

 

Kontrola jakości kładzie nacisk na testowanie produktów w celu wykrycia wad i raportowanie kierownictwu, które podejmuje decyzję o dopuszczeniu lub odmowie wydania produktu, podczas gdy zapewnianie jakości ma na celu poprawę i stabilizację produkcji (i powiązanych procesów) w celu uniknięcia lub przynajmniej zminimalizowania problemów, które doprowadziły do wady (wady) w pierwszej kolejności.W przypadku prac kontraktowych, w szczególności prac zleconych przez agencje rządowe, kwestie kontroli jakości należą do głównych powodów nieprzedłużenia umowy.

 

Sunny Grass Co.,Ltd kontrola jakości 0Sunny Grass Co.,Ltd kontrola jakości 1

Certyfikaty
 • Chiny Sunny Grass Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:CE

  Numer:A001T13702025001-1A1

  Zakres / piecyk:Artificial Turf

  Wydane przez:CE

 • Chiny Sunny Grass Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:SGS

  Numer:XMHG1501000253OT

  Data wydania:2015-03-03

  Zakres / piecyk:Artificial Turf

  Wydane przez:SGS-CSTC

 • Chiny Sunny Grass Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:CNAS

  Numer:DG512022574PQM

  Zakres / piecyk:Artificial Grass Manufacturing

  Wydane przez:CNAS Quality

 • Chiny Sunny Grass Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:SIRA

  Zakres / piecyk:Artificial Grass Manufacturing

  Wydane przez:SIRA Certification

Szczegóły kontaktu
Sunny Grass Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Henry

Tel: 008613771370765

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)